ChitoFix Fiyatı, Chito Fix Ne Kadar, Kaç Lira, Kampanya

Chito Fix Fiyatı Ne Kadar

Son zamanların aranılan ürünlerinden olan chito fix fiyatını merak edenler bu sayfada sizlere ürünün fiyatı, kampanyaları gibi bilgileri paylaşacağız.

1 adet chitofix fiyatı 59 Türk Lirasıdır. Artı 10 lira kargo ücretiyle gönderilmektedir.

2 adet chito fix krem fiyatı 109 Türk Lirasıdır. 2 adet alımlarda da 10 lira kargo bedeli vardır.

3+1 adet chitofix krem fiyatı 149 liradır. Kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Yukarıda sizlere chito fix kampanyaları paylaşılmıştır. Tabloda da görüldüğü gibi 1 ve 2 adet alımlarda kargo ücreti 10 lira olmaktadır ve 3 adet alımlarda 1 adet krem hediye olarak verilmekle birlikte ücretsiz kargo ile sizlere gönderilmektedir. Yukarıda ki fiyatlar resmi satış fiyatları olup bu fiyatların aşağısına ürün satılamaz.

Chito fix ne kadar sorusunu soranlar için chitofix kaç lira konusunu bu sayfada sizlerle paylaştık. Organik içeriklerle desteklenmiş olan bu krem basit kullanımı ile sizlere pratik bir uygulama sunmaktadır. Sitemiz üzerinden orijinal ve hologramlı olarak ürünü temin edebilirsiniz. Bizi danışma hattımız üzerinden arayarak talebinizi oluşturabilirsiniz. Ya da site menüsü üzerinde yer alan sipariş sayfasından da talep oluşturmanız mümkün olmaktadır.

Sosyal medya üzerinden isminden sıkça bahsedilen bu ürün 7 farklı organik içerik ile desteklenmiştir. Çay ağacı yağı, kitosan ve bir kaç adet daha özlerle formülize edilmiş bu krem ile tırnak bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda nakit ya da tek çekim kart ile alabileceğiniz bu chitofix fiyatı daha önceden de bahsettiğimiz gibi adedi 59 liradan başlamaktadır.

Kullanmak isteyenlerin merak ettiği konulardan bir diğeri ise nerede bulunur sorusudur. Bu ürünü orijinal ve hologramlı almak isteyenler sitemiz üzerinden ürünü temin edebilirler. Yurt içi kargo ile ülkemizin tüm alanlarına kargo ile gönderim yapabilmekteyiz. Teslim süresi de yaklaşık olarak 24-72 saat arasındadır. Yol durumu gibi etkler yüzünden bazen değişiklik gösterebilmektedir teslim süreleri.

Bu sayfada sizlere chitofix krem fiyatı, chito fix kaç lira, chitofix ne kadar, kampanya, kaç lira, kaç tl, fiyatı hakkında kısaca bilgiler verilmiştir. Resmi satış sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün hakkında daha detaylı bilgi için lütfen anasayfamıza tıklayınız.

Yorum Yazın
Chito fix krem, chitofix tırnak kremi, chitofix nedir, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, eczanelerde satılır mı, nerede satılır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.