ChitoFix Kullanımı, Chito Fix Krem Nasıl Kullanılır

Chitofix Kullanımı

Son derece basit bir uygulaması olan chito fix kullanımı şu şekildedir. Kullanmadan önce kullanılacak bölgenin iyi temizlenmiş olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Temiz ve kuru tırnak üzerine kutu ucunu hafifce bastırarak kremi tırnak üzerine yayınız.
İnce bir tabaka şeklinde sürmeye dikkat ediniz.
Tırnağın her yerine sürülmesi gerekmektedir. Köşelerine ve altına da sürmeniz önerilir.
Daha sonra parmak uçları ile hafif masaj yaparak iyice yayınız.
2-3 dakika kurumasını bekleyiniz.

İşte chitofix krem kullanımı bu şekilde son derece basittir. Burdaki kullanım kutu üzerinden alınmış olup bilgi amaçlıdır.  Yine de ürün elinize geçince kullanım talimatnamesini okumanız önerilir.

Yan Etkisi Var Mı

Chitofix nasıl kullanılır sorusunun yanında yan etkileri var mı ile ilgili sorular gelmektedir. Ürünün şimdiye kadar bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır. Kullanım esnasında beklenmedik bir etki görülürse uygulamayı kesip bir doktora danışmanız önerilir.

Hamileler Kullanabilir Mi

Chitofix kremi hamileler kullanabilir mi sorusu da çokça gelmektedir. Hamilelerin kullanması önerilmez. Emziren annelerinde doktora danışarak kullanmaları önerilmektedir.

Bu sayfada chitofix tırnak kremi kullanımı, chito fix kullanımı, chitofix nasıl kullanılır, nasıl uygulanır, kullanımı nasıl yapılır, yan etkisi var mı hamileler kullanabilir mi gibi merak edilen konular hakkında sizlerle bilgi paylaşılmıştır. Daha detaylı bilgi bizi bizi her zaman arayabilirsiniz.

  1. EBRU

    13 Haziran 2019

    merhaba. bende instegramda görüp sipariş ettim.dün elime geçti. tüpler küçük fakat yeterli olur gibi geldi.
    dün akşam uyguladım tırnak altlarında hafif kıpırdanmalar var. böyle sızlıyormuş gibi ama acı yok.güzel bir kokusu var.ilerleyen zamanda sizlere tekrar bilgi veririm.

Yorum Yazın
Chito fix krem, chitofix tırnak kremi, chitofix nedir, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, eczanelerde satılır mı, nerede satılır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.