Orjinal Chito Fix Krem, Chitofix İçeriği

Orjinal Chitofix Krem

Orjinal chitofix ürünü almak isteyenler ürünü sitemizden orijinal olarak alabilir. Peki orjinal olduğunu nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız öncelikle kutu elinize ulaştığında üzeirnde etiket yer almaktadır. Buna hologram etiketi denmektedir. Bu etiket üzerinde ürünü sorgulayacağın web adresi ile birlikte sayı ve harflerden oluşan bir sorgulama kodu yer alır. Bunu sorgulatarak almış olduğunuz ürünün orjinal chito fix olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Hologramlı chitofix ürünlerini tercih ediniz.

Chito fix İçeriği

Chitofix içeriğinde ne var? Ürün içeriği ayçiçek özü, kitosan, çay ağacı yağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, palmiye yaprağı özü ve hint defnesi özleri yer almaktadır.

Badem Yağı: Çiğ bademden elde edilen bir yağ çeşididir. Soğuk sıkma yöntemiyle elde edildiği bilinmektedir. Tatlı ve acı badem yağı olarak ikiye ayrılmakta olup. Kozmetik ve bakım ürünlerinde tercih edilen yağlardan birisidir. Chitofix krem içeriği içerisinde de yer almaktadır.

Hindistan cevizi yağı: Tropik bölgelerde yetişen hindistan cevizi meyvesinin beyaz kısmının kurutulduktan sonra soğuk sıkım yöntemiyle işlenmesinden sonra bu yağ elde edilmektedir. Genel olarak bu yağı saç bakım ve cilt bakım ürünleri içerisinde sıkça görebiliriz.

Palmiye yaprağı özü: Palmiye ağacı genel olarak Afrika, Amerika kıtalarında yetişen bir türdür. Tropikal ve subtropikal bölgelerde iklimlerde görülebilen bu ağaç gövde kısmında dalları olmayan tepe kısmında ise yaprak olan bir ağaç türüdür. Uzun bir süre yaşayabilen ve 100 yıl kadar meyve verebilen bir ağaç türüdür. Bu ağaçtan elde edilen yaprak ve yağlar cilt bakım ürünleri tarafından da tercih edilebilmektedir. Chito fix krem içeriğinde de yer alan bir içeriktir.

Chitofix fiyatı 59 liradan başlayan fiyatlarla sizlerle. Kapıda ödeme alabileceğiniz bu ürünü 3 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz. Pratik ve kolay kullanımı yanında çantanızda kolayca taşıbileceğiniz bakım kremini almak için sipariş ver bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfada sizlere Orjinal chito fix, orjinal olduğu nasıl anlaşılır, hologramlı chito fix, chito fix içeriğinde ne var gibi bilgiler sizlerle paylaşılmıştır. Her türlü soru ve bilgi için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazın
Chito fix krem, chitofix tırnak kremi, chitofix nedir, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, eczanelerde satılır mı, nerede satılır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.